استخدام
مجموعه ی نرم افزاری آهمند در نظر دارد در زمینه ی پشتیبان تلفنی و بازاریاب تعدادی نیروی کاری استخدام کند .
متقاضیان می توانند پس از کامل کردن فرم ثبت نام و ارسال رزومه ی کاری از طریق ایمیل ahmand.ir@gmail.com پیگیر تقاضای خود شوند .

مشترکات :
1- تمامی تعهد های فی ما بین کاربران و مدیریت سایت بر عهده ی مدیریت وب سایت ( آرش آهمند ) خواهد بود .
2- پشتیبان ها و بازاریابان تنها می توانند هزینه های کاربران را با شماره حساب مدیریت سایت دریافت کنند و در صورت دریافت هزینه ی مستقیم به حساب خود ، اخطاریه دریافت می کنند و مدیریت سایت می تواند از طریق مراجع قانونی پیگیری اقدام پشتیبان و یا بازاریاب شود و همچنین می تواند در صورت مشاهده ی این اتفاق جریمه ی حدودی را از طریق مراجع قانونی از کارمندان خود دریافت نماید .
3- ساعات کاری در مجموعه نرم افزاری آهمند قابل تنظیم با خود کارمندان خواهد بود و هیچ کدام از بازاریابان و یا پشتیبان ها تعهدی برای کار کردن ساعت مشخص در طول روز و یا هفته را ندارند .
4- حقوق دریافتی کارمندان بر اساس ساعت کاری نیست و از درصد درامدی که برای مجموعه خواهند داشت مشخص می شود . هر پشتیبان تلفنی یک ششم درامدی که برای مجموعه به همراه دارد را دریافت می کند . به عنوان مثال در قبال کسب 6 میلیون تومان درامد برای مجموعه مبلغ 1 میلیون تومان را دریافت می کند . همچنین درصد درامد برای بازاریابان برای پروژه های تا سقف 5 میلیون تومان 500 هزار تومان و تا سقف 10 میلیون تومان 800 هزار تومان و برای پروژه هایی تا سقف 15 میلیون تومان یک میلیون تومان خواهد بود .

5- دریافت حقوق کارمندان می تواند روزانه باشد . در هر روز هر کارمند می تواند یک بار از گروه نرم افزاری حقوق طلبی خود را دریافت کند .

پشتیبان سایت :
پشتیبان ها می توانند به لیست شماره ی کاربرانی که در سایت های مجموعه ی آهمند ثبت نام کرده اند دسترسی داشته باشند .
هر پشتیبان با هر شماره ای که تماس بگیرد می بایست روی دکمه ی ( با این کاربر تماس گرفته ام ) کلیک کند . از آن به بعد پیگیری خرید آن کاربر تنها با همان پشتیبان خواهد بود و دیگر پشتیبان ها اجازه ی دسترسی به شماره ی موبایل آن کاربر را نخواهند داشت . با خرید هر کاربر ، درصد پشتیبان او نیز در سیستم بنام پشتیبان ثبت خواهد شد .

بازاریاب :
بازاریابان می توانند از طریق شبکه ی مجازی و یا به صورت حضوری مشتری های خود را پیدا کنند .
مجموعه ی آهمند از بهترین و کاربردی ترین شیوه ی سئوی سایت استفاده می کند. سایت هایی که این تیم طراحی و پیاده سازی می کند در کمترین زمان ممکن در صفحه ی اول گوگل نمایش داده خواهد شد . به همین دلیل مبلغ بیشتر پروژه های این تیم برای طراحی سایت 2 میلیون تومان و هزینه ی سئوی حرفه ای 13 میلیون تومان است .

فرم استخدام
ارتباط با ما

پشتیبان سایت :

تاریخچه

وب سایت آهمند به منظور یکپارچه سازی اطلاعات کاربران از سال 1396 راه اندازی و پیاده سازی شد

کلیه ی حقوق و امتیازات این وب سایت متعلق به آرش آهمند است .

  • 09124075672
  • ahmand.ir@gmail.com